(EPC) Anahtar Teslim Taahhüt Hizmeti

Mühendislik, Tedarik, Yapım Taahhüt

Birinci Sınıf Malzeme, Yüksek Kaliteli İşçilik

Halk Enerji, büyük ölçekli arazi ve çatı tipi fotovoltaik güneş enerjisi santralleri (GES) kuran deneyimli bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır.

Halk Enerji, PV projelerinizde saha seçiminden, sistem tasarımına, tesis kurulumundan idari süreçlerin yönetimine kadar tüm aşamalarda A dan Z’ ye hizmet sunmaktadır.

Halk Enerji kuruluşundan bu yana, deneyimli kadrosu ve alan uzmanlarıyla GES projelerinizin teknik, finansal ve hukuki boyutlarıyla profesyonel düzeyde çözümler üretmektedir.

(O&M) İşletme ve Bakım

Yatırımınız güvencemiz altında

Halk Enerji olarak kendi ekiplerimizle kapsamlı bir işletme ve bakım hizmeti sunuyoruz. Farklı tipte kurulan fotovoltaik güneş enerjisi santralleri için onarıcı, koruyucu ve öngörücü bakım hizmetleri sağlıyoruz. İşletme ve bakım hizmet portföyümüz içinde performans takibi, tesis yönetimi, uzaktan izleme ve diğer idari servisler de yer almaktadır.

Halk Enerji, farklı yükleniciler tarafından kurulan fotovoltaik güneş enerjisi santrallerinde sistem performansını optimize etmek ve sistem verimliliğini maksimize etmek için, sistem analizi ve değerlendirme hizmeti de sunmaktadır.

Akıllı Enerji Çözümleri

Yeni Ufuklara Bir Adım Daha

Akıllı Enerji Çözümleri, enerji üretiminin geleneksel yöntemlerini ve enerji piyasalarının kurallarını daha iyiye çevirecek potansiyele sahiptir.

Akıllı Enerji Çözümleri enerji verimliliğine önem vererek, enerjiyi tüketildiği yerde üretmek (yerinde dağıtım sistemleri), enerji fazlasını elektrik veya ısı olarak saklamak (depolama), enerjiyi yenilenebilir kaynaklardan üretmek (sürdürülebilirlik) ve enerji bağımlılığı ulusal ve uluslararası seviyede azaltmak (enerji bağımsızlığı) yaklaşımlarını benimser.

Güneş Enerjisi Sistemleri, hemen her yere kurulabilir olduğundan, yüksek ölçeklenebilirlik ve çevre dostu yapısı ile Akıllı Enerji Çözümleri arasında önemli yere sahiptir.

Halk Enerji gelişmekte olan bu sektörde her türlü konut, ticari ve endüstriyel ihtiyaca yönelik özel ola-rak tasarlanmış, akıllı çözümler üretmektedir.

GES Portföy Yönetimi

Güneş Enerji santrali almak mı, satmak mı istersiniz?

GES Ticareti: Halk Enerji kurduğu Güneş Enerji santrallerini kendi varlığı olarak işletmekte veya bir yatırım aracı olarak satmaktadır. Yatırım alternatiflerini görüşmekten memnuniyet duyarız.
Santralinizi satmak isterseniz, Halk Enerji satın almak ya da size uygun bir yatırımcı bulmak için de destek olmaktadır.

Geliştir-Yap-Devret: Halk Enerji sıfırdan proje geliştirmekte ya da bir projenin tüm haklarını üçüncü şahıslardan satın alıp anahtar teslim kurulumu yapıp devretmektedir.

Yap-İşlet-Devret: Kendi projenizi geliştirdiniz ve enerji santralinizin kurulmasını istiyor ama finansal ve operasyonel risk almak istemiyor musunuz?
Halk Enerji santralinizi işletebilir ve ek teminat olmadan gelecekteki nakit akışlarına göre size güvenli proje finansmanı sağlayabilir. Santral, üretimiyle borcunu ödedikten sonra devredilir.

Copyright © 2012-2016. All rights reserved.