Copyright © 2012-2016. All rights reserved.

>>> <<<

Hizmetlerimiz

(EPC) Anahtar Teslim Taahhüt Hizmeti

Mühendislik, Tedarik, Yapım Taahhüdü

Birinci Sınıf Malzeme, Yüksek Kalite İşçilik

Halk Enerji, büyük ölçekli arazi ve çatı tipi fotovoltaik güneş enerjisi santralleri (GES) kuran deneyimli bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır. devamı >>>

(O
&M) İşletme ve Bakım

Yatırımınız Güvencemiz Altında

Halk Enerji olarak kendi ekiplermizle kapsamlı bir işletme ve bakım hizmeti sunuyoruz. Farklı tipte kurulan fotovoltaik güneş enerjisi santralleri için onarıcı, koruyucu ve öngörücü bakım hizmetleri sağlıyoruz.

devamı >>>

Akıllı Enerji Çözümleri

Yeni ufuklara bir adım daha

Akıllı Enerji Çözümleri, enerji verimliliğine önem vererek, enerji tüketildiği yerde üretmek (yerinde dağıtım sistemleri), enerji fazlasını elektrik veya ısı olarak saklamak (depolama), enerjiyi yenilenebilir kaynaklardan üretmek (sürdürebilirlik) ve enerji bağımlılığı ulusal ve uluslararası seviyede azaltmak (enerji bağımsızlığı) yaklaşımlarını benimser.

devamı >>>

GES Portföy Yönetimi

Güneş Enerjisi santrali almak mı, satmak mı isterseniz?

GES Ticareti : Halk Enerji kurduğu Güneş Enerji santrallerini kendi varlığı olarak işletmekte veya bir yatırım aracı olarak satmaktadır.Yatırım alternatiflerini görüşmekten memnuniyet duyarız.
Santralinizi satmak isterseniz, Halk Enerji satın almak ya da size uygun bir yatırımcı bulmak için de destek olmaktadır.

devamı >>>

Bilecik Söğüt GES

Erzurum GES

Ar&Ge

PVmap Turkey®

Halk Enerji PVmap Turkey platformunu kullanmaktadır.
PVmap Turkey® Ges santrali yatırımlarına yönelik sahayı tespit etmek ve değerlendirmek için benzersiz bir coğrafi bilgi sistemidir.

devamı >>>

Solar Lab Turkey®

Halk Enerji, 2011 yılında 300 kWp çatı tipi, 2013 yılında ise 800 kWp arazi tipi güneş enerjisi santrali olan Solar Lab Turkey®'i kurmuştur.

devamı >>>

Smarttrack®

Güneş izleme sistemleri, enerji verimini %40'dan fazla attırma ve Güneş Enerjisi Santrallerinin üretim gücünü gün boyunca yükseltme özelliğine sahiptir.

devamı >>>

Quality